Witamy Państwa!

Pracownicy firmy Peritus Auto związani są z Marką Volvo od 1998 roku. Współpraca z wszystkimi autoryzowanymi serwisami Volvo w Polsce oraz znajomość oczekiwań klientów Volvo to główne atuty naszej firmy. Na rozwijającym się rynku motoryzacyjnym klienci marki Volvo stawiają coraz większe wymagania, oczekują aby ich Volvo poza bezpieczeństwem , komfortem i imagem było również wyjątkowe i niepowtarzalne.

Spełnienie tego oczekiwania było impulsem do podjęcia współpracy naszej firmy z niemieckim partnerem Heico Sportiv. Firma ta od 1989 roku jest ściśle związana z marką Volvo i tylko dla niej projektuje i tworzy produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki tym ekskluzywnym akcesoriom samochody Volvo nabierają niepowtarzalnego wyglądu i jeszcze bardziej poprawiają parametry techniczne samochodu zachowując zakładaną przez producenta żywotność podzespołów samochodu.

Dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo, proponujemy montaż zamówionych akcesoriów w wybranych autoryzowanych serwisach Volvo w Polsce. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników jest gwarancją satysfakcji.

Dziękuję za zainteresowanie się produktami które sprawią, że Państwa Volvo nabierze niepowtarzalnego i indywidualnego designu.

KRZYSZTOF WIECZOREK

właściciel Peritus Auto