Wolność wyboru i indywidualność są dla nas silnymi motywacjami w działaniu Heico. Dlatego też oferujemy moduł e.motion V-max, który daje Tobie swobodę poruszania się Twoim Volvo na własną odpowiedzialność, tak szybko, jak tylko pozwalają na to przepisy prawa, sytuacja na drodze i rozważny styl jazdy.

Moduł pozwala na zwiększenie standardowej prędkości max do 210 km/h. Odpowiada to maksymalnej prędkości homologowanej przez Volvo w modelach MY20 w obszarach istotnych dla bezpieczeństwa takich jak układ hamulcowy i podwozie. Ponieważ Volvo od czasu do czasu montuje opony przystosowane do maksymalnej prędkości 180 km/h począwszy od roku modelowego 21, prosimy o wcześniejsze sprawdzenie i upewnienie się, że w Twoim pojeździe są zamontowane opony o indeksie prędkości co najmniej V (do 240 km/h).

Moduł V-max jest homologowany jako oddzielny produkt bez opcji dodatkowego wzrostu wydajności układu napędowego. Pojazd pozostaje w pełni aktualny i możliwy do diagnozowania.
Komponenty opracowane są przez HEICO SPORTIV, indywidualnie przetestowane i dostrojone do każdego modelu i wariantu silnika – Made in Germany!
Moduł jest dedykowany do modeli z roku 2021 z silnikami o oznaczeniu , B4(D), B5(D),  B6, T6, T8 Recharge/Polestar Ingeenerd